خانم ویرگول

اینطوری است که وقتی به ویرگول میرسی، باید کمی مکث کنی!

من که دیگه حرفی ندارم!

 اسماعیل کوثری درباره نحوه رفتار با 4 مرزبان آزاد شده از دست گروهک تروریستی جیش العدل بر اساس قانون ایثارگری، گفت: آنها مشمول قانون خدمات مربوط به آزادگان نمی شوند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: معتقدم باید با 4مرزبان آزاده شده از دست گروهک ترویستی جیش العدل به علت تخلفات و کوتاهی در انجام وظیفه برخورد شود.
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس، با تأیید خواب بودن 5 مرزبان آزاده شده هنگام انجام وظیفه در مرز، افزود: من بودم به جای برخورداری از خدمات آزادگی، آنها را تنبیه می کردم تا در زمان انجام وظیفه دیگر این تخلفات را تکرار نکنند

آخی، آخی.
جا دارد اینجا بگوییم ،ان شاءالله به حق چهارده معصوم، به همین برکت، یک روز خودت باشی، البته در قسمت گروگان ها. بعد ما هم باشیم، در قسمت آدم هایی که قرار است شما را تنبیه کنند. به جرم اینکه دو ماه گروگان بوده اید. اصل اصلش چرا گروگان بودید هان؟ تقصیر خودتان بوده که گروگانتان گرفته اند. وگرنه مگر بیکارند شما را بگیرند؟ هفتاد میلیونیم چرا عدل شما را گرفته اند؟ حتما دسیسه ای کرده اید دیگر...
بعله.
+این بابا احتمالا از اونایی بوده که سربازیشونو پیچونده ن، ببینین من کی گفتم. 
+بچه، داره ایشون؟
+آیا امکان دارد مجلس را تحریم کنیم؟ من باب اطلاعات عمومی می پرسم! تحصن؟نشست؟خودسوزی؟ تظاهرات با ماسک هایی که دو متر زبان دارند؟ خالی کردن کود حیوانی دم در مجلس؟شرکت کردن در جلسات علنی و پشت کردن به صحن؟(اوپس، این آخری مال ترحیم مارگارت تاچر بود!)
+ ویرگول ; ٥:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/۱/٢٢
comment نظرات ()