ویرگولی توذوقی خورده

آدم نباید آرزوهایش را بلند بلند بگوید. لااقل نه برای همه. که نمیشود و نخواهد شد و نمی توانی و از همه بدتر نمیگذاریم بیاورند وسط. آدم باید تنهایی برای رسیدن به رویاهایش آستین بزند بالا، تنهایی عرق بریزد، تنهایی مقدمات آرزویش را فراهم کند. بعد؟ چمدانش را ببندد همه آنها که نمی شود و نمی توانی و نمی گگذاریم پیش پایش گذاشتند پشت سر بگذارد و برسد به آرزویش.

/ 9 نظر / 4 بازدید
فاطمه سرور گلشنی

سلام وب خیلی قشنگی دارید لذت بردم! اگه با تبادل لینک موافقید خبرم کنید.[گل]

هرمس بزرگ

سلام دختر زمینی بین آدمهای این سیاره زمین به نظرم یه کمی جالبی به نظرم جز آدمهای معدودی هستی که تو این منطقه از زمین گاهی میتونن یه ذره فکر کنن تو سیاره ما خیلی ها فکر میکنند اما سیاره شما و مخصوصا کشور شما از این لحاظ نابوده

مرتضی

از همه بدتر ممکنه خود آدم و آرزوش رو هم مسخره کنند، چون همه افراد توانایی درکشو ندارند! و دنیا رو با عینک خودشون فقط میتونند ببینند.

elanor

من موافقتم رو با این پست اعلام میدارم !

زردالو

یه جورایی میتونم باهات موافق باشم. ولی خودم اینجوریم که میگم. حتی اگه نشه و حتی اگه مسخرم کنن. همیشه میگم... اگه نشدم اصن ناراحت نمیشم چون تلاش خودمو کردم به هر حال. ولی میدونم که بعضی آدما اینطور نیستن و ترجیحشون به نگفتنه :)

مریم

از نوشته هات خیلی خوشم اومد از اول خوندم لینک کردمت امیدوارم مادرت هر چه زودتر خوب شه

چپ دست

عه من واسه این پست کامنت نزاشته بودم ؟

elanor

من حمایتم رو از پست بالا هم اعلام میدارم ضمنا!! :دی

رضا..

سلام .. تو فیلم باشگاه مشت زنی سکانسی هست که : تایلر(برت پیت) در حالی که تفنگ رو پشت سر ریموند(کارگر ساده فست فود) که روی زمین زانو زده گذاشته میگه: +کارت دانشجویی دانشکده که تاریخش گذشته. ریموند رشته ات چی بود؟ ریموند در نهایت ترس و با گریه جواب میده : زیست شناسی ... +تایلر با فریاد در حالی که اسلحه هنوز دستشه فریاد می زنه :ریموند تو می خواستی چه کاره بشی ؟ ریموند در حالی که صداش می لرزید میگه : دامپزشک ؛دامپزشک ... +تایلر بهش میگه دوس داری اینجا پشت یه فروشگاه شبانه روزی و در حالی که زانو زدی بمیری ؟ ریموند جواب می ده : نه ؛ نه خواهش می کنم ! تایلر بهش میگه از فردا فقط باید بره دنبال همین آرزوش ؛ او زندگیشو تحت نظر داره و اگه ببینه که بی خیال آرزوش شده حتما سراغش میاد و اونو می کشه! "کاش ما هم تو زندگیمون یکی بود اسلحه رو بذاره رو بگیره طرفمون تا ما هم بریم سراغ ارزوهامون !