بالهاتو باز کن و چشماتو ببند!

من کلا از این تیپ آدم هایی نیستم که از یه مقوله ای اینقدر خوشم بیاد که بی حرف و حدیث به زمین و زمان پیشنهادش کنم. از من جمله ای تو مایه های «سلینجر باشه کوفت باشه»، «پرسپولیس سرور هرچی تیمه»، «پیتزا فقط کالزون ای تی اف» و غیره در نمیاد، هرچند فرانی و زویی رو دوست داشته باشم و پرسپولیس رو به استقلال ترجیح بدم(بی هیچ استدلالی البته، هیچی از دو طرف حالیم نیست) و پیتزا کالزون خوراکم باشه.

در مورد این آلبوم سیناشون هم گفتم میرم پیدا می کنم گوش میدم بعد میام میگم خوب بود یا نه. سیناشونه که سیناشونه. اومدیم و فاجعه بار آورده بود. ما ضایع بشیم که یکی دیگه به پیشینه خودش گند زده؟ والا.

پس از اینکه به قدر کافی سیناشون رو کوبیدیم که پررو نشه و خودش رو نگیره و با همین فرمون بیاد جلو، نظر ناظران کیفی ویرگول کورپریشن این است که این آلبوم شدیدا مورد تایید استاندارد های ویرگولی هست و خرید آن برای آن دسته طرفداران سینا که این استاندارد را قبول دارند مباح رو به مستحب می باشد.

 

ترک های برگزیده ویرگولی: تیک تیک تیک، بادبادک، قهرمان، رفیق

+تعداد قافیه هایی که سینا تا این لحظه برای کلمه دیوونه پیدا کرده، قابلیت اینو داره که برای قطعه ای قصیده ای چیزی مورد استفاده قرار بگیره!

/ 14 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Bluish

"تیک تیک تیک" رو امروز صبح از رادیو شنیدم... بد نبود. از سینا حجازی ترکهای زیادی نشنیدم ولی از بین اونایی که شنیدم، تیتراژ خط ویژه عااااااااااالی بود... واقعا دیوونه ی جالبیه این بشر... +من راهنمایی که بودم به بیماریِ "هری پاتر باشه، کوفت باشه" مبتلا بودم... درحدی که آشغال های زیادی با عکس پاتر تو وسایلمه هنوزم! کتابِ جادوی خاطراتو ک آریانی نوشته رو دوم راهنمایی بودم خوندم از بی هری پاتری!(در انتظار کتاب هفت!)، مجله های آشغالِ "شوکا"ی زیادی هم با محوریت هری پاتر دارم!(رویای شهرک پاترسیتی رفتن هم داشتم یکم!) خداروشکر ازین بیماریِ پاتریستی نجات یافتیده شدم...

مگ

دید باز داشتن خیلی خوبه و اگه کمی تعصب داشته باشه کسی قطعاً سرش بدجوری جایی به سنگ می خوره تازشم من حس می کنم اینایی که میگن این باشه کوفت باشه و ... خودشونم به حرفشون اعتقادی ندارن حتی ...

مگ

ویرگووول تیتراژ خط ویژه همون دیدی داری بود دیگه ! شنیدی تو یه حجازی بازی ! شنیدیش :دی هم سلیقه ایم!!! اوووف اون رفیق که اصلاً چیزیه هاااااا اگه رشت بودی با هم دور می زدیم گوش می کردیمش !

meghan

ولی هستتت .... اون اول فیلم بانک ها رو از بالا نشون میده و چون فیلم از ماجرای یه وام شروع میشه که یه بچه پولدار داره می گیره و اینها ... که دیدی داری می خونه:))) ؛)

مگ

اومدم بگم در حق خودتی ظلم کردی آهنگ به اون باحااالی :| یعنی صرفاً کامپیوترو روشن کردم اینو بهت بگم و برم ! والا :|

مگ

خودتی دیگه خودتی

فرارى

بابا در حق "خودتى" ظلم كردى! متوجهى؟!! :)) ستاد از بحران در آوردن مردم :-"

مگ

عررررررررررررر ... با تشکر از خانواده رجبی می فهمی ویرگول ؟! :| با تشکککر از فراری جانم که پرچمشم بدتر از من آلمانه :| :| آخه از دست تو ! به من میاد غیر مستقیم حرف بزنم و بگم از کوچه ی علی اینا بیرون بیای ؟ :))

Bluish

اون دوتا کتاب نادر ابراهیمی که بنظرت نه چندان جذاب بودن کدومان؟ "تکثیر تاسف انگیز پدربزرگ" ـشو هم میگی عایا؟!

Bluish

آهان! خیالم راحت شد!! آخه منم ازون کتاب خوشم اومد. ولی وقتی چندین سال پیش خوندمش اصلن نمیدونستم نادر ابراهیمی کیه. بعدن که فهمیدم نادر ابراهیمی، نادر ابراهیمیه، برام جالب بود! ولی وقتی بچه بودم و همینطوری هر کتابی دستم میرسید میخوندم، از کتاب خوندن لذت بیشتری میبردم و بیشتر چیز یاد میگرفتم تا الان که درگیر خوب بودن کتاب و مترجم و نویسندش شدم... الان میدونم کامنتم مرتبط با پست نیست! معذرت خواهی و اینا! باید رو خودم کار کنم که فقط درباره پست کامنت بذارم[نیشخند]